Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Dzisiaj stracili na znaczeniu, chociażby dlatego, iż jakby nie chcą jednoczyć się z Unią Europejską – co jest w sumie zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem wypadałoby zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?

Na dobry początek doskonałym kierunkiem jest Londyn, zatem najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to ogromne miasto, zatem aby zobaczyć najatrakcyjniejsze zabytki i atrakcje turystyczne należy poświecić kilka dni. Generalnie w Londynie można się zakochać.

Ciekawe są także przykładowo Bath, Cardiff czy Manchester. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, kapitalnym rozwiązaniem jest również zwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to bardzo ładny kraj, który może zaoferować bardzo dużo interesujących miejsc. Na przykład bardzo ładny jest Edynburg. Ogólnie na terenie Szkocji jest masa ładnych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma zbyt wielu piękniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś naprawdę interesującego.
źródło: http://www.sportlajf.pl, herbaton.pl, www.ukibicownamalcie.pl, http://zoo-safari.net.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

firma sprzątająca Bydgoszcz

Posted on lis - 16 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe